O Nas

Firma Handy-Andy Andrzej Śliwiński rozpoczęła swoją działalność w 2016 roku w Krakowie. Końcówka roku 2015 była przełomowa dla właściciela firmy – postanowił zaistnieć na rynku krakowskim / małopolskim. Po latach wykonywania mebli kuchennych i innych mebli nietypowych produkowanych na indywidualne życzenie klienta pod szyldem innych podmiotów, nadeszła pora, aby zacząć pracować na swoją markę i swoją firmę. Uwarunkowania gospodarcze oraz ekonomiczne pozwoliły na założenie własnej działalności gospodarczej.

Przez lata Andrzej Śliwiński zdobywał doświadczenie w firmach branży stolarskiej w kraju jak i za granicą. W swojej działalności właściciel firmy, stara się dopasować się do wymagań i życzeń klientów, starając się zrozumieć ich potrzeby, aby w pełni realizować ich oczekiwania. Dąży do tego aby oferowane produkty i usługi kompleksowo zaspokajały potrzeby klientów.

Celem właściciela firmy jest :
– wysoka jakość wykonywanych mebli w atrakcyjnej cenie,
– krótkie terminy realizacji zamówienia,
– dbanie o szeroką ofertę materiałową i kolorystyczną oferowanych materiałów z których wykonywane są meble,
– profesjonalny montaż.

Chcemy dążyć, aby oferta kompleksowo umożliwiała wyposażenie mieszkania w meble. Różnorodność oferty sprawia że klient może u Nas zamówić szafę, meble kuchenne, zabudowę przedpokoju a także inne meble pokojowe (regały , meblościanki).

Zapraszamy wszystkich do współpracy.